נא להמתין...

סופרים

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ   ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש   ת

אבנר שץ

אבנר שץ יליד 1959. סופר, משורר ומתרגם. נולד וגדל בקרית ים, למד בבית ספר ימי והפליג כצוער בצי הסוחר. ב-1989 היה בין הזוכים בתחרות הסיפור הקצר של עיתון הארץ ומאוחר יותר פרסם שלושה ספרים
לעמוד הסופר

אברהם בנמלך

אברהם מנחם בנמלך הוא עיתונאי ואיש רדיו ישראלי. במשך שלושים ושבע שנה שימש ככתב ועורך בקול ישראל. זכה שלוש פעמים בפרס רשות השידור
לעמוד הסופר

אדוארדו ברטי

ברטי פרסם עד כה שישה רומנים, ארבעה קובצי סיפורים, ערך שבע אנתולוגיות וכתביו נכללו בחמישה-עשר אוספים, כל זאת משנת 1994
לעמוד הסופר

אורי כהן

נולד בנס ציונה בשנת 1948. הוא בוגר המחזור הראשון בגימנסיה המקומית, חניך ומדריך בתנועת הנוער העובד והלומד, קצין בנח"ל המוצנח. נפגע ביולי 1970 במוצב החולש על גשר הפירדאן שעל גדת תעלת סואץ. בוגר החוגים למדעי המדינה, לתרבות יפן וללימודים כלליים באוניברסיטת תל אביב. לאחר שנתיים במשרד הבריאות התמנה למנהל הכללי של הספרייה המרכזית לעיוורים ועסק בתפקיד זה שלושים ושלוש שנים, עד 2010. מתגורר ברמת אביב, נשוי, אב לשלושה וסב לשמונה.
לעמוד הסופר

אורי עידן

חובב שייט ואיש מחשבים ופעיל ותיק בקהילת התוכנה החופשית בישראל.
לעמוד הסופר

אושרית נברה

קוראים לי אושרית נברה, ואני כותבת כי אני לא יכולה שלא לכתוב. זה גדול ממני.יש בי דחף תמידי לרקום בתוך דמויות את כל מה שאני רואה בעולם הזה. את מה שאני מרגישה. את מה שהייתי רוצה שלא להרגיש.
לעמוד הסופר

איי. וי אולוקיטה

איי. וי אולוקיטה בן 39 בוגר תואר בלוגיסטיקה ותואר שני בניהול מצבי חירום ואסון. אולוקיטה גדל והתחנך בקיבוץ גרופית אשר בערבה הדרומית וכיום הינו תושב באר יעקב. הוא נשוי ואבא לשניים. כיום עובד בארגון ציבורי כמנהל אסונות רפואיים.
לעמוד הסופר

אילן ברקוביץ

ברקוביץ' פרסם עד כה שלושה ספרי שירה, "מודה באהבה" (1995, סער), "תפוזים" (2007, אבן חושן) ו"חרובים" (2010, אבן חושן), וכן שירים רבים בעיתונות הספרותית ובכתבי העת לשירה, בהם שבו, מאזנים והליקון. ספרו "תפוזים" זכה לביקורות אוהדות, בין השאר מצד המשורר יצחק לאור. שני הספרים שראו אור הם חלק מטרילוגיה מתוכננת: "תפוזים" "חרובים" ו"חרוזים". שירתו של ברקוביץ' עוסקת באהבה לגוניה, והוא רואה את עצמו כטרובדור הנאמן למסורת השירית העתיקה. בשנת 2008 החל ברקוביץ' לפרסם מדור קבוע בשם 'משורר בשטח' במוסף לתרבות וספרות של עיתון הארץ. המדור מתמקד בשירה צעירה ונכתב בטון הצהרתי ומהפכני שעורר תגובות רבות, בהן נזעמות. בנוסף ליצירתו, ברקוביץ' סיים בהצטיינות את לימודי התואר הראשון והשני באוניברסיטת ת"א, בחוגים לפילוסופיה כללית ולספרות עברית. עבודת הגמר שלו עסקה בשירת החול של המשורר ר' ישראל נג'ארה על פי ספרו האגרתני "מימי ישראל" (1600, ונציה). כמו כן, ברקוביץ' משמש כחוקר במרכז קיפ לחקר הספרות והתרבות העברית באוניברסיטת תל אביב.
לעמוד הסופר

אילנה עדני

כתבה את בקיץ הזה ופרא. מאז ראשית נעוריי כתבתי סיפורים ומעולם לא הפסקתי. אני בת עשרים ושש ובעלת תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן.
לעמוד הסופר

אילנה צמחוני

ציירת וותיקה, השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובחו"ל העמידה כשלושים תערוכות יחיד, זכתה לתהודה ולפרסים בתחום זה. עבודותיה מוצגות באוספים שונים. עוסקת בשני העשורים האחרונים גם בכתיבת שירה וספורים קצרים. פרסמה משיריה בכתבי עת שונים. שיריה הושמעו גם ברשתות השידור. ספריה שראו אור: "לשיר ציור" (בת צבי, 2000); "המוסיקה בציורה" (גוונים, 2006); "אגדת שלוש הציפורים" (אוניקס, 2011); "ציפור על גג" (אוניקס, 2011); "לא אבק כוכבים" (פרדס, 2014).
לעמוד הסופר

אילת מאמו שי

אשת עסקים, דוקטורנטית, מחברת הספר "רילוקיישן דרלינג רילוקיישן" ויוזמת יום הרילוקיישן הישראלי בתפוצות.
לעמוד הסופר

אלדד אייל

סופר, עיתונאי ועורך
לעמוד הסופר

אלדר גלאור

ותואר שני בספרות אנגלית, כתב מחזות שהועלו בפסטיבלים ובתאטראות פרינג’ בישראל , שנים ממחזותיו זכו בפרסים, אחד מהם צונזר. מתגורר בגליל המערבי ביחד עם אשתו ושלושת ילדיו
לעמוד הסופר

אלון בכר

בוגר תואר ראשון B.A בהצטיינות במדעי החברה מורחב מאוניברסיטת בר אילן ומוסמך לתואר שני M.A במדע המדינה בהתמחות בדיפלומטיה ולימודי ביטחון מטעם אוניברסיטת תל אביב ייסדתי את ספריית ערכים לילדים ועד כה ראו אור ארבעה ספרים בהם: "הכל מתחיל במחשבה טובה אחת, עשיתי מעשה טוב היום, מישהו שומע אותי?, אני אוהב להתנדב"
לעמוד הסופר

אלי שמואלי

יליד 1977, נולד וגדל בירושלים, בה הוא מתגורר כיום. מנעוריו עסק בכתיבת שירה וסיפורת. בהיותו בן עשרים התקבל לפרסום ספר השירה הראשון שלו, אולם כתב היד נגנז על-ידי מחברו. בגיל 24 החל את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים, שם הוענקו לו תואר ראשון בפסיכוביולוגיה ותואר שני בהצטיינות בנוירוביולוגיה. אף שחלק ניכר מלימודיו מומן על ידי מלגות הצטיינות, כדי לכלכל את עצמו ביקר לעיתים תכופות במשרדי כוח האדם. הוא נשלח לעבוד באתרי בנייה, במוסדות פסיכיאטריים, כסבל, כמסייע לקשישים, כפועל ניקיון ובתפקידים נוספים, כשמרבית הזמן הוא לומד לשני תארים במקביל. במהלך שנים אלה שימש לזמן קצר בתפקיד כתב מגזין של עיתון הסטודנטים הוותיק של האוניברסיטה העברית, "פי האתון", ופרסם שירה ומאמרים. השיר הראשון פרי עטו שפורסם הובא במדור השירה של אתר "העוקץ", על-ידי המשוררת עדי קיסר, אז עורכת המדור. שיריו הופיעו מעל לבמות שונות כגון "מאזניים", "העוקץ" וכתב העת האינטרנטי "בטאון שירה", ומאמריו הופיעו בעיתון "הארץ" ובמגזינים "העוקץ" ו"שיחה מקומית", חלקם אף תורגם לאנגלית. לאחר שבילה שלוש שנים בלימודי מטאפיסיקה במסגרת תואר שני בפילוסופיה ושנתיים בדוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, עזב את האוניברסיטה ופרסם את הרומן "אישוליים", המבוסס על חוויותיו כקלדן מיקודים במשמרת הלילה של מרכז מיון בדואר ישראל. הספר זכה לביקורות נלהבות, והוענק לו פרס משרד התרבות להוצאת ספר ביכורים לשנת 2015, לאחר שכתב היד זכה למענק קרן י"ל גולדברג של הקרן הקיימת.
לעמוד הסופר

אליס ביאלסקי

אליס ביאלסקי נולדה במוסקבה בשנה בה טנקים של בריה”מ רמסו את פראג. ביאלסקי עלתה לישראל בשנת 1990. היא בוגרת קולנוע באוניברסיטת תל אביב, ביימה את הסרטים הדוקומנטריים: “סבבה”, “מונה ליזה”, “געגוע ליום המחר”, “הומונים”.
לעמוד הסופר

אליס כהן זאבי

ספר הבכורים שלה תראה אותי התפרסם בשנת 2016
לעמוד הסופר

אלנה פונייטובסקה

אחת הסופרות החשובות והפופולריות באמריקה הלטינית כיום. היא זכתה בעשרות פרסים ספרותיים, ויצירותיה תורגמו לארבע–עשרה שפות.
לעמוד הסופר

אלפרד הייז

(1911 – 1985), היה תסריטאי, סופר ומשורר שנולד למשפחה יהודית לונדונית. כשהיה בן שלוש החליט אביו – ספר, נגן כינור ולפרקים גם סוכן הימורים – להגר, והמשפחה הגיעה לניו יורק
לעמוד הסופר

אמיר בר יוחאי

פסיכולוג המתמחה בסיוע לקבוצות ולארגונים לחיות ולפעול יחד כדי לשמר את המסגרת שאותה הם חולקים.
לעמוד הסופר

אמציה אבני

פסיכולוג ישראלי, שחקן שחמט בדרגת אמן פיד"ה ומחבר ספרי שחמט רבים. אבני סיים לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה חברתית-תעשייתית בשנת 1983 באוניברסיטת בר-אילן. שירת כפסיכולוג צבאי בחילות השדה ובחיל המודיעין בדרגת רס"ן. כתב מספר רב של ספרים העוסקים בשחמט ובנושאים שבתפר בין פסיכולוגיה לבין שחמט. שימש כעורך מגזין השחמט הישראלי. עובד כמרצה ומנחה סדנאות בתחום מדעי ההתנהגות ובהכנת מועמדים למבדקי תעסוקה.
לעמוד הסופר

אנדרס נאומן

סופר, משורר ומתרגם – נולד בבואנוס איירס בשנת 1977 לזוג מוזיקאים: אם ממוצא איטלקי-ספרדי ואב יהודי-גרמני. בנעוריו היגרה משפחתו לגרנדה שבספרד, ושם הוא חי גם כיום. הוא למד פילולוגיה ספרדית בגרנדה ולימד ספרות לטינו-אמריקנית. נאומן נחשב כיום לאחד הסופרים החשובים בדור הספרותי החדש וזכה בפרסים בינלאומיים.
לעמוד הסופר

אנה טוד

אנה טוד היא סופרת ביכורים המבלה את ימיה באזור אוסטין טקסס עם בעלה. אנה תמיד אהבה לקרוא ספרים, חובבת רומנים מושבעת ולהקות בנים. עתה משמצאה דרך לשלב בין כל השלושה היא חיה חלום שהתגשם.
לעמוד הסופר

אקהרט טול

אקהרט טולה, (Eckhart Tolle, נולד תחת השם Ulrich Tolle בשנת 1948) הוא מורה רוחני ממוצא גרמני החי בקנדה. העיתון "ניו יורק טיימס" הגדיר אותו "הסופר הרוחני הפופולרי ביותר של האומה"[1]. מחבר הספרים רבי-המכר: "כוחו של הרגע הזה", "דממה מדברת", "ארץ חדשה". הוא לא מזדהה עם אף אחת מהדתות, אך מכיר ומשתמש בהרצאותיו בכלי הזן, הבודהיזם, הסופיות, הינדואיזם, הברית החדשה והתנ"ך.
לעמוד הסופר

אריאל בר

ד"ר אריאל בר, לשעבר מפקד הרפואה הפיקודי של פיקוד העורף, מוביל משלחות הצלה לאסונות ברחבי העולם והיום מנתח עיניים פלסטי בכיר.
לעמוד הסופר

אריה פישביין

לאריה ניסיון ניהולי רחב ביותר של יותר מ 30 שנה במגוון תחומי פעילות בצה"ל ובתפקידי מנכ"ל בארגונים וחברות, במתן ייעוץ עסקי ושיווקי, ייעוץ אסטרטגי והעברת הרצאות וסדנאות לאירגונים שונים.
לעמוד הסופר
Bookly
בוקלי היא ספריית ההשאלה הדיגיטלית הראשונה בישראל ומציעה חוויית קריאה חדשנית וידידותית. מגוון הז'אנרים והספרים באתר יהיו זמינים כל הזמן ובמחיר אחיד ומשתלם!
את הספרים הדיגיטליים ניתן לקרוא באפליקציית הליקון.
מרגע שכירת הספר, ניתן לקרוא אותו במהלך חודש ימים ולהאריך בעוד 14 יום ישירות מהממשק האישי. 
בסיום חודש ההשכרה, הספר יימחק אוטומטית מהאפליקציה.
 
מגוון הספרים באתר מתחדש כל הזמן ואנו עושים מאמצים ע"מ להמשיך ולספק מבחר ומגוון ספרים שיתאים לכלל הקוראים.

הספרים יהיו נגישים בכל שעות היום, במגוון מכשירים.
 
בכל שאלה או אם נתקלת בבעיה באתר, ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור! 

 

 

שירות לקוחות: 052-8017121
שעות מענה שירות לקוחות
א-ה 9:00-20:00 ו 9:00-13:00
© שיווק וקידום באינטרנט Gtn | תנאי פרטיות | Bookly 2017
פיתוח אתר: מוסטש | הליקון בוקס