נא להמתין...

סופרים

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ   ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש   ת

עדי וולפסון

משורר, פעיל סביבה, מומחה בתחום הקיימות ופרופסור להנדסה כימית. לצד עיסוקו במחקר אקדמי בתחום הקיימות הוא אחראי לתוכניות ולפרויקטים בתחום בחינוך ובקהילה. הוא מכהן כיועץ ראש העיר באר־שבע לענייני קיימות, כיו"ר רשות פארק נחל באר־שבע ועד לאחרונה גם היה נציג ציבור במועצה המקומית־תעשייתית נאות־חובב. וולפסון גם כותב טור קבוע בענייני ופרסם מאמרים וספרים בנושא כימיה ירוקה ושירותים ,Ynet סביבה באתר בני־קיימא. על פועלו הרב זכה בשנת 2009 בפרס פראט לתקשורת סביבתית ובשנת 2014 באות הגלובוס הירוק למתנדב מטעם ארגון "חיים וסביבה".
לעמוד הסופר

עוזי זק

עוזי זק, שהספר “מכאן ולא מכאן” הוא לו בספר ביכורים, נולד וגדל בתל אביב, באזור חסמב”ה, גלידה מונטנה, גן חיות וחוף גורדון. זק למד בבתי ספר “הכרמל”, “לדוגמה”, תיכון עירוני ד’ והיה חניך ומדריך בצופים. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, עורך דין, מנכ”ל ויו”ר בחברות ציבוריות ופרטיות, ישראליות וזרות.
לעמוד הסופר

עוזי ששון

מרצה ומרכז את פרויקט המעורבות החברתית במכללה האקדמית בית ברל.
לעמוד הסופר

עטליה אוברמן

ייסדת ומנהלת מרכז אניתיאה יועצת ומאבחנת לתהליך אישי ומקצועי נולדתי בגבעתיים עם שתי גומות חן וחיוך, לפני 54 שנים. אני אם ל 4 ילדים (שניים שלי ושניים של בן זוגי – יענקלה) וסבתא ל 5 נכדים….שלו.
לעמוד הסופר

עליזה שנהר־אלרעי

רקטור המכללה אקדמית עמק יזרעאל ע"ש מקס שטרן, פרסמה עד כה 11 ספרים, מאמרים רבים בכתבי עת בישראל ובחו"ל וערכה שישה קבצים של סיפורי עם. בספר זה היא שבה למקורות היצירה העברית.
לעמוד הסופר

עמית פכלר

פסיכולוג קליני, מנהל המכון לטיפול רגשי במרכז הקליני הבינתחומי באוניברסיטת חיפה. בעת כתיבת הספר שימש פסיכולוג אחראי במחלקה הסגורה למבוגרים א' בבית החולים 'גהה'.
לעמוד הסופר

עמרם ארצי

חבר קיבוץ מזרע שבעמק יזרעאל. למד היסטוריה כללית וספרות עברית. פרסם שני ספרי שירה: "מסך הערפל" (1992, ירון גולן), "שירים מגובה העין" (1997, ספרית פועלים). "מחיר הלב" הוא רומן הביכורים שלו.
לעמוד הסופר

ענבל אשל כהנסקי

משוררת ישראלית, נולדה בירושלים בשנת 1977. ספרה הראשון "פִּרְאֵי הַיּוֹם" (כרמל, 2009), ספרה השני "סַמָּאֵל אָהוּביִ" (פרדס, 2013). "שׁוֹאֶגֶת בְּלוּלְאַת־אֵינְסוֹף" הוא ספרה השלישי. ענבל עורכת שירה ומדריכה בתהליכי כתיבה ופרסום.
לעמוד הסופר

ענבר אשכנזי

נולדה בתל אביב בשנת 1970, בת לאב הנדסאי ואם ספרנית. את רוב ילדותה העבירה בראשון לציון כאחות הגדולה לשני אחים. סיימה את הגימנסיה הריאלית בהצטיינות ושרתה שנתיים בחיל הרפואה כסייעת לרופא שיניים. סיימה תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת תל אביב בשנת 1993 ותואר באדריכלות נוף ב־1998. בסוף שנות ה־90, התגוררה עם בעלה ובנה הראשון בהנובר במשך שנה. עם חזרתם ארצה, השתקעה עם משפחתה בנס ציונה. בשנת 2002 החלה לעבוד במשרד החקלאות, בו היא עוסקת כמנהלת תחום תכנון ומידע באגף יער ואילנות. בשנת 2010 השתתפה בפרויקט "The Sketchbook Project", שם פורסמה יצירתה הספרותית הראשונה, נובלה גרפית בשם "Sleepless". בשנת 2012 הוציאה את הספר "בגוף הדברים" – קובץ סיפורים קצרים בעריכת שחר בוגנים (גוונים). בשנת 2015 הוציאה את הספר "שימורי אהבה" – רומן בעריכתו של יותם שווימר (פרדס).
לעמוד הסופר

ענת דוברת בן עזרא

נולדה בבואנוס איירס, ארגנטינה ב-7 באפריל 1957. כשמלאו לה שנתיים, עלתה משפחתה לישראל. גדלה ומתגוררת בירושלים. למדה חינוך ופילוסופיה באוניברסיטה העברית בירושלים. עסקה בחינוך ועבדה עם ילדים בסיכון, לאחר מכן עסקה בשיווק ופרסום. עבדה ברשות השידור ולאחר מכן כתחקירנית עצמאית. בשנת 2000 החלה לעבוד כמתאמת תקשורת בקרן החדשה לישראל. בהמשך עסקה בהתנדבות בייעוץ תקשורת וגיוס משאבים, בין השאר עבור ארגונים חברתיים, כמו איגוד המרכזים לנפגעי תקיפה מינית. אביה היה אהרון דוברת, ממקימי קונצרן "כלל". כיהן כמנכ"ל הקונצרן בשנים 1965–1991. אחותו של איש העסקים שלמה דוברת. סבה, אבי אִמה, יעקב צור (טשרנוביץ) היה שגרירה הראשון של ישראל בדרום אמריקה. נשואה, אם ל-2 בנים.
לעמוד הסופר

ענת לוין

ענת לוין היא משוררת, עורכת ומורה לכתיבה יוצרת. שני ספרי השירה שלה (“אנה מסתובבת לאט” ו”מִפֶּה לְפֶּה”) זכו בפרסים רבים ושיריה תורגמו למספר שפות ופורסמו באנתולוגיות ובכתבי עת בארץ ובעולם. הרומן “הארכיברית” זכה במלגת כתיבה של Vermont Studio Center, ארה”ב, 2013; במלגת כתיבה “חדר משלך” של מרכז הספריות, 2013; בפרס לסופרים בראשית דרכם, 2014 ובפרס אקו”ם ליצירה המוגשת בעילום שם, 2015.
לעמוד הסופר
Bookly
בוקלי היא ספריית ההשאלה הדיגיטלית הראשונה בישראל ומציעה חוויית קריאה חדשנית וידידותית. מגוון הז'אנרים והספרים באתר יהיו זמינים כל הזמן ובמחיר אחיד ומשתלם!
את הספרים הדיגיטליים ניתן לקרוא באפליקציית הליקון.
מרגע שכירת הספר, ניתן לקרוא אותו במהלך חודש ימים ולהאריך בעוד 14 יום ישירות מהממשק האישי. 
בסיום חודש ההשכרה, הספר יימחק אוטומטית מהאפליקציה.
 
מגוון הספרים באתר מתחדש כל הזמן ואנו עושים מאמצים ע"מ להמשיך ולספק מבחר ומגוון ספרים שיתאים לכלל הקוראים.

הספרים יהיו נגישים בכל שעות היום, במגוון מכשירים.
 
בכל שאלה או אם נתקלת בבעיה באתר, ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור! 

 

 

שירות לקוחות: 052-8017121
שעות מענה שירות לקוחות
א-ה 9:00-20:00 ו 9:00-13:00
© שיווק וקידום באינטרנט Gtn | תנאי פרטיות | Bookly 2017
פיתוח אתר: מוסטש | הליקון בוקס