נא להמתין...

ריצ'רד טמפלר

אודות ריצ'רד טמפלר

ריצ'רד טמפלר הוא שם עט של סופר בריטי שכותב על התפתחות עצמית. ריצ'רד מחלק את "הדרך להצלחה" שלו בסדרת ספרים, בהם מוצגים 100 הכללים פשוטים להשיג הצלחה: בין אם מדובר בעסק, כסף, או בחיים בכלל. החוקים בדרך כלל מוצגים על פני שני עמודים, מה שהופך את ספריו לקלי קריאה, ומתאימים לקריאה אקראית רנדומלית כמו פתיחה בקלפים או על פי נושאים.

ריצ'רד מתוך התבוננת חדה על גווני ההתנהגות האנושית, מגלה את ההבדל בין אלו מאיתנו אשר גולשים ללא מאמץ אל הצלחה, ואלה מאיתנו שנאבקים נגד הזרם. תובנות אלו הוא מזקק אלה לתוך כותרי החוקים שלו.ריצ'רד טמפלר הוא שם עט של סופר בריטי שכותב על התפתחות עצמית. ריצ'רד מחלק את "הדרך להצלחה" שלו בסדרת ספרים, בהם מוצגים 100 הכללים פשוטים להשיג הצלחה: בין אם מדובר בעסק, כסף, או בחיים בכלל. החוקים בדרך כלל מוצגים על פני שני עמודים, מה שהופך את ספריו לקלי קריאה, ומתאימים לקריאה אקראית רנדומלית כמו פתיחה בקלפים או על פי נושאים.

ריצ'רד מתוך התבוננת חדה על גווני ההתנהגות האנושית, מגלה את ההבדל בין אלו מאיתנו אשר גולשים ללא מאמץ אל הצלחה, ואלה מאיתנו שנאבקים נגד הזרם. תובנות אלו הוא מזקק אלה לתוך כותרי החוקים שלו.

ספרים של ריצ'רד טמפלר

Bookly
בוקלי היא ספריית ההשאלה הדיגיטלית הראשונה בישראל ומציעה חוויית קריאה חדשנית וידידותית. מגוון הז'אנרים והספרים באתר יהיו זמינים כל הזמן ובמחיר אחיד ומשתלם!
את הספרים הדיגיטליים ניתן לקרוא באפליקציית הליקון.
מרגע שכירת הספר, ניתן לקרוא אותו במהלך חודש ימים ולהאריך בעוד 14 יום ישירות מהממשק האישי. 
בסיום חודש ההשכרה, הספר יימחק אוטומטית מהאפליקציה.
 
מגוון הספרים באתר מתחדש כל הזמן ואנו עושים מאמצים ע"מ להמשיך ולספק מבחר ומגוון ספרים שיתאים לכלל הקוראים.

הספרים יהיו נגישים בכל שעות היום, במגוון מכשירים.
 
בכל שאלה או אם נתקלת בבעיה באתר, ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור! 

 

 

שירות לקוחות: 052-8017121
שעות מענה שירות לקוחות
א-ה 9:00-20:00 ו 9:00-13:00
© שיווק וקידום באינטרנט Gtn | תנאי פרטיות | Bookly 2017
פיתוח אתר: מוסטש | הליקון בוקס